Czy w ringu WWE zobaczymy The Rocka i Steve’a Austina?, Z kim chce walczyć John Cena w NXT?, Poważne problemy Lacey Evans

» Dave Meltzer w ostatnim odcinku Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat wielkiego nazwiska, które może powrócić do WWE:

”Nie widzę The Rocka oraz Steve’a Austina w wrestlingu. To znaczy nie wierzę, że Austin kiedykolwiek jeszcze powalczy. Minęło już wiele lat od jego ostatniego występu w ringu. On ma skończone 53 lata i to jest jeden z głównym powodów takiej, a nie innej mojej odpowiedzi. The Rock, kiedy po raz ostatni pracował dla WWE, to bardzo się zranił. Aktualnie ma 46 lat i jest jedną z największych gwiazd w aktorstwie. Czy potrzebuje kolejnych występów w ringu? Nie sądzę, chyba, że zrobi jakiś 9-sekundowy pokaz”.

» “Free Agent” John Cena wyjawił, z którą gwiazdą WWE NXT chciałby się zmierzyć w przyszłości:

”Moja odpowiedź może być denerwująca dla niektórych ludzi, ale chciałbym zmierzyć się z Velveteen Dreamem, nie z Adamem Colem lub Ricochetem. Wiecie oglądałem wiele filmów o Gwiezdnych wojnach z Jedi, więc myślę, że on ma w sobie coś z tego. Mam dziwne mentalnie odczucia związane z Velveteen Dreamem”.

Wrestler z NXT w następujący sposób skomentował wypowiedź Johna Ceny:

» Lacey Evans jest bliska przenosin z NXT do głównego rosteru. Wrestlerka ta przez całe życie ciężko walczyła o to, aby udowodnić sobie coś i osiągnąć jak najwięcej w wrestlingu. Evans aktualnie mieszka na Florydzie, ale z jakiegoś powodu jest bezsilna o czym może świadczyć jej ostatni wpis, który ukazał się na Twitterze. Na obecną chwilę nie wiadomo, z jakimi problemami zmaga się wrestlerka, która miała bardzo ciężkie dzieciństwo i wiele przeszła.