The Rock wspiera gwiazdy WWE NXT, 3 lata przerwy Tysona Kidda od ringu WWE, Velveteen Dream wyśmiewa Ricocheta i scenę Indy

» Mimo niezwykle napiętego grafiku, The Rock jest w stanie znaleźć czas, aby doradzić młodym WWE Superstars. W ostatnim czasie na radę Rocka mógł liczyć Ricochet, który był niesamowicie szczęśliwy po otrzymaniu cennych rad. The Rock następnie pochwalił Dakote Kai za pracę, jaką wykonuje w NXT:

» W ciągu ostatnich trzech lat, WWE Superstar Tyson Kidd miał poważne problemy zdrowotne, co skończyło się przejściem na emeryturę przez wrestlera. Kidd niedawno za pośrednictwem Twittera podziękował fanom za wsparcie, przy czym zaznaczył, że jest bardzo wdzięczny WWE za możliwość pracy na backstage’u i kontynuowanie tego, co kocha:

”3 lata temu mój cały świat się zatrzymał. Nie miałem pojęcia, jak do cholery będzie wyglądać reszta mojego życia. Bardzo podoba mi się moja obecna rola i cieszę się, że mam okazję przyczynić się do tego, co kocham”.

» Velveteen Dream, to jedna z nielicznych gwiazd WWE, która bardzo głośno wyraża swoją pogardę względem sceny niezależnej. Jego najbliższym rywalem będzie Ricochet, czyli wrestler, który w przeszłości był uwielbiany przez fanów ze sceny Indy. Dream za pośrednictwem Twittera poinformował, że zamierza upewnić się, iż po NXT TakeOver jego rywal otrzyma zapłatę w postaci hot doga oraz uścisku dłoni: