Nowy wygląd Deana Ambrose’a, Titus O’Neil chce zostać WWE Championem, Dlaczego Enzo Amore nie powinien znaleźć się w Impact Wrestling?

» Były WWE Champion, Dean Ambrose oraz jego żona Renee Young pojawili się na finale Stanley Cup. Podczas spotkania mogliśmy zauważyć nowy wygląd członka The Shield, który aktualnie przebywa w Birmingham, gdzie pod okiem lekarzy przechodzi rehabilitację.

» Na oficjalnej stronie WWE Women, Nattie pojawił się wywiad z Titusem O’Neilem, który wierzy, że posiada wszystko, aby stać się supergwiazdą WWE:

”Moim celem było odniesienie sukcesu w wielu obszarach mojego życia. Czuję, że mam wszystko, co potrzeba, aby zostać mistrzem WWE. Zamierzam odnosić kolejne sukcesy, za sprawą funkcjonowania mojej rodzinne fundacji. Żeby odnieść sukces w WWE trzeba wykonać niesamowicie ciężko pracę o czym z pewnością wszyscy doskonale wiedzą”.

» Mike Johnson omówił kilka spraw, z którymi powinni zapoznać się przedstawiciele Impact Wrestling zanim zdecydują się na zakontraktowanie Enzo Amore:

”Wiecie, że to interesująca sprawa. Ten facet został oskarżony o napaść na tle seksualnym, został oczyszczony z powodu braku dowodów. Wrestler w swoim najnowszym teledysku poinformował, że przespał się z dziewczyną: Czy mówisz – dobrze, że nie zostałem oskarżony o nic. Czy nagradzane jest to, co niektórzy postrzegają jako złe zachowanie? Zastanawiasz się na tym, jaki upadek może Ci się przydarzyć, czy po prostu rozmawiasz z diabłem o tym co chcesz robić? Takie słowa padają w piosence Enzo Amore”.