Koniec kariery Shibaty?, Jak wygląda przyszłość byłego członka The Decay?, Titus O’Neil o swojej traumie, Autobiografia Jima Rossa

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała o prawdopodobnym zakończeniu kariery przez Katsuyoriego Shibatę, który 9 kwietnia na gali NJPW Sakura Genesis nabawił się groźnej kontuzji podczas starcia z Kazuchiką Okadą. Tymczasem Strigga za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że Shibata będzie potrzebował kolejnego zabiegu, ponieważ prawa strona jego ciała nie funkcjonuje:


» W zeszłym tygodniu Crazzy Steve ogłosił o swoim odejściu z federacji Impact Wrestling, a głównym powodem jego zachowania jest prawdopodobnie oferta otrzymana ze strony WWE. Steve w jednym z wywiadów wyjawił, iż ”przez ograniczony czas” bierze tylko niektóre rezerwacje, które można wysyłać na ten adres e-mail: bookcrazzysteve@gmail.com
Portal PWInsider.com donosi, że były członek The Decay może nie podpisać kontraktu z WWE, ponieważ oficjele WWE mają zasadę dotyczącą wrestlerów, którzy odchodzą z danej federacji polegającej na tym, że przez 90 dni nie zamierzają negocjować kontraktu z osobą, której kontrakt z firmą jeszcze nie wygasł.

» Były zawodnik NFL Wade Davis stworzył serię ”Athletes United”, w której sportowcy wypowiadają się na temat napaści seksualnych w Ameryce. W poniższym materiale wideo WWE Superstar Titus O’Neil wyjawił, że jego mama została zgwałcona w wieku 11 lat w wyniku czego został poczęty:

» WWE Hall of Famer Jim Ross za pośrednictwem Twittera ujawnił okładkę swojej nowej autobiografii: