Cody Rhodes powróci do WWE?, Stan zdrowia Katsuyori’ego Shibaty, Dlaczego James Storm nie dołączył do WWE?

» Były WWE & Impact Wrestling Superstar Cody Rhodes udzielił wywiadu dla Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat możliwości powrotu do WWE:

”W chwili obecnej nie planuję powrotu do World Wrestling Entertainment, a nawet taka myśl nie przechodzi mi przez głowę. Oczywiście nie jest to żart z mojej strony. Obecnie mam dużą swobodę twórczą na scenie niezależnej i realizuję się w tym co robię, a duże zainteresowanie moją osobą sprawia, że na każdej gali na jakiej się pojawiam mamy komplet widzów co jest bardzo pozytywnym aspektem. Moje zarobki są znacznie większe w porównaniu do tych, które miałem podczas pobytu w WWE. Uwielbiam WWE i tęsknię za pewnymi rzeczami jednak nie zamierzam zmieniać tego co obecnie dzieje się w moim życiu”.

» Japoński zawodnik Katsuyori Shibata za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

”W ciągu ostatniego tygodnia przeszedłem bardzo intensywne leczenie jednak ta terapia jest bardzo dużym obciążeniem dla mojego organizmu i polega ona na przesyłaniu sztucznie stworzonych impulsów do mojej głowy, czyli do miejsca, w którym znajduje się główne źródło problemu. Nie wiadomo, czy to leczenie przyniesie jakieś większe efekty jednak warto próbować wszystkiego. Od początku mojej kariery z wrestlingiem miałem właśnie takie problemy i wielokrotnie musiałem przedwcześnie kończyć swoje pojedynki, gdyż widziałem podwójnie. Będę zadowolony jeżeli mój wzrok poprawi się w jakimś stopniu”.

» Impact Wrestling Superstar James Storm udzielił wywiadu dla strony internetowej WrestlingInc.com, w którym wypowiedział się na temat powrotu do Impact Wrestling zamiast rozpoczęcia przygody z NXT

”Wybranie Impact Wrestling zamiast przyłączenia do WWE NXT było kwestią bardzo ciężką do rozstrzygnięcia, to był po prostu chwilowy impuls. Przeanalizowałem wszystkie plusy oraz minusy, a następnie doszedłem do wniosku, że Impact Wrestling będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem. Będąc w siedzibie World Wrestling Entertainment oficjele tej federacji życzyli mi powodzenia jednak zaznaczyli, iż drzwi dla mnie są wciąż otwarte i w każdej chwili będę mógł tam dołączyć”.