Dlaczego Jinder Mahal otrzymał push?, Crazzy Steve w WWE?, Sam Shaw na temat Impact Wrestling, AJ Lee na Chicago Comic

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że pierwotnie przeciwnikiem Randy’ego Ortona na gali PPV BackLash miał był Rusev jednak zawodnik z Bułgarii nie zdążył wyleczyć kontuzji na czas w związku z czym oficjele WWE musieli znaleźć jego zastępce, którym okazał się być Jinder Mahal. Głównym powodem pushu jaki otrzymał zawodnik z Indii jest taki iż prezes WWE Vince McMahon uwielbia oglądać konflikty z udziałem jednej gwiazdy z Ameryki, a drugiej z innego kraju.

» Podczas niedzielnego odcinka Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wyjawił, że Crazzy Steve otrzymał bardzo ciekawą ofertę od WWE i to był główny powód jego odejścia z Impact Wrestling. Tak więc istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że wkrótce będziemy oglądać byłego członka The Decay w NXT bądź w głównym rosterze.

» Były Impact Wrestling Superstar Sam Shaw wystąpił gościnnie w The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat obecnego produktu Impact Wrestling pod opieką Jeffa Jarretta oraz swojej przygody ze sceną niezależną:

”Jeff dał im nową szansę na lepsze życie. Myślę, że to było odważne posunięcie ze strony Jeffa Jarretta, który postanowił przejąć kontrolę nad Impact Wrestling i wydaje mi się, że jest on człowiekiem, który wie czego chce. Jeff postanowił sobie wziąć za główny cel wykreowanie gwiazd pokroju AJ Stylesa oraz Bobby’ego Roode’a, ale ja chciałbym być pierwszym Samem Shaw na Impact”.

”Jestem osobą, która lubi się dużo uczyć, więc moja przygoda ze sceną niezależną daje mi wiele możliwości do udoskonalenia swoich umiejętności. Jestem pewien, że rok 2017 będzie należał do mnie”.

» Była Diva WWE AJ Lee pojawiła się w tegorocznym Chicago Comic & Entertainment Expo w celu pokazania swojej nowej książki pod tytułem ‘Crazy Is My Superpower’. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć, na których znajduje się była trzykrotna Divas Champion: