AJ Styles o starciu z Rusevem, William Regal nieobecny na tapingach WWE NXT?, Konnan powrócił do Impact Wrestling

» WWE Champion AJ Styles za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zbliżającej się konfrontacji z Rusevem. Panowie zmierzą się ze sobą podczas lipcowej gali WWE PPV Extreme Rules, a na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski WWE. Na obecną chwilę faworytem jest aktualny mistrz, jednak wszystko może się zmienić w mgnieniu oka.

» Generalny Manager WWE NXT, William Regal miał pojawić się podczas ostatniego tapingu WWE NXT w Full Sail University. Niestety według PWInsider.com, WWE Hall of Famer nie pojawił się, a decyzja o jego nieobecności została podjęta dzień przed nagraniami. Warto zauważyć, że były wrestler jest nieobecny w telewizji od WrestleManii 34 z powodu poważnych problemów zdrowotnych.

» W poniższym materiale wideo przedstawione zostało zwycięstwo LAX nad Z&E w starciu o Impact World Tag Team Championship. Panowie świętowali swoje zwycięstwo razem z powracającym do telewizji Konnanem, który był nieobecny z powodu operacji biodra, jakiej musiał się poddać pewien czas temu.