Uwaga na Spoilery! Kolejny przeciwnik Jeffa Hardy’ego, Rusev przed wielką szansą na Extreme Rules, Zapowiedź odcinka WWE 205 Live

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinku WWE 205 Live w Toledo odbył się dark match, w którym WWE United States Champion Jeff Hardy pokonał The Miza. W poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy, że mistrz US będzie kontynuował swoją konfrontację z Shinsuke Nakamurą.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się Gauntlet Match, który wyłonił nowego pretendenta do walki o WWE Championship. Podczas gali PPV Extreme Rules AJ Styles zmierzy się z Rusevem. W poniższym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Rusevem, który powiedział, że AJ Styles uderzając Aidena Englisha okazał brak szacunku względem jego osoby. Wrestler z Bułgarii dodał, że nie może doczekać się konfrontacji o WWE Title na Extreme Rules.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE 205 Live odbędzie się Six Man Elimination Match z udziałem Kalisto, Lince Dorado i Gran Metalika, a ich rywalami będą Jack Gallagher, Drew Gulak oraz Brian Kendrick. Tej samej nocy zadebiutuje były WWE NXT Superstar Lio Rush.