Uwaga na Spoilery! Czy Carmella obroniła SD Women’s Title?, Zapowiedź dwóch walk na SmackDown, Czy AJ Styles zachował tytuł po 205 Live?

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live w Worcester odbył się dark match, w którym SmackDown Women’s Champion Carmella pokonała Becky Lynch i zachowała tytuł mistrzowski. Podobno był to bardzo dobry pojedynek, który zakończył się po roll-upie.

» W przyszłym tygodniu na SmackDown Live w Raleigh odbędzie się sześcioosobowy tag team match z udziałem The Bar i The Miza, a ich przeciwnikami będą The New Day. Tej samej nocy będziemy świadkami Money In the Bank qualifying matchu, w którym Daniel Bryan zmierzy się z Samoa Joe.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE 205 Live w Worcester odbył się dark match, w którym WWE Champion AJ Styles zmierzył się z Shinsuke Nakamurą. Pojedynek został przerwany w momencie, kiedy do ringu przybyli członkowie The Bar. Na pomoc mistrzowi ruszyli pretendenci do pasów mistrzowskich SmackDown Tag Team, czyli Luke Gallows i Karl Anderson.