Uwaga na Spoilery! Daniel Bryan zamierza kontuzjować Samoa Joe, Komentarz Lany i Billie Kay, TJP odchodzi z WWE 205 Live

» Renee Young przeprowadziła wywiad z Danielem Bryanem po jego zwycięstwie odniesionym w starciu z WWE United States Championem Jeffem Hardym. Dzięki wygranej Daniel stanie przed szansą na udział w Money in the Bank Ladder Matchu, ale aby się tam dostać, będzie musiał najpierw pokonać Samoa Joe. Daniel odpowiedział na kilka słów, jakie wypowiedział Samoa Joe odnośnie ich walki. Daniel stwierdził, że Joe bez przerwy mówi do ludzi, którzy boją się zasnąć oraz do tych, którzy nie są odpowiednio wyszkoleni, aby uchronić się przed zaśnięcie. Następnie dodał, że nie boi się, go ponieważ został uśpiony milion razy, a w przyszłym tygodniu czekać go będzie kilkumiesięczna przerwa od występów na ringu z powodu urazu, jakiego dozna.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live, Lana pokonała Billie Kay, dzięki czemu zakwalifikowała się do Women’s Money In the Bank Ladder Matchu. Poniżej przedstawiamy komentarze wrestlerek, które pojawiły się na Twitterze:

» Wygląda na to, że WWE 205 Live Superstar, TJP wkrótce zmieni brand. W tym tygodniu podczas odcinka WWE 205 Live, komentatorzy rozmawiali na temat przyszłości wrestlera, który w mediach społecznościowych zasugerował chęć przeniesienia się na Monday Night RAW lub SmackDown Live: