Daniel Bryan chwali organizatorów All In, Lana nową SmackDown Women’s Champion?, Drew Gulak zdobędzie Cruiserweight Title?

» WWE SmackDown Star Daniel Bryan wypowiedział się na temat eventu All In stworzonego przez The Young Bucks, Cody’ego Rhodesa oraz Kenny’ego Omegę:

”Wyobraźmy sobie pięć lat temu, że niezależni wrestlerzy chcą stworzyć własne show sprzedając 10 tysięcy biletów w mniej niż 30 minut. Gdyby taka sytuacja miała miejsce, to bym powiedział, że ten ktoś zwariował, ale teraz kiedy mogliśmy obejrzeć show All In, które wypadło dobrze stwierdzam, że to zasługa Cody’ego, The Young Bucks oraz Kenny’ego, ponieważ wszyscy stworzyli fale wokół siebie na różny sposób. Cody opuszczając WWE stwierdził, że jest lepszy i zasługuje na więcej. Kenny to jeden z najlepszych wrestlerów na świecie. The Young Bucks stworzyli własny program na YouTubie. W skrócie show im się bardzo udało”.

» WWE Women Lana w rozmowie dla Hollywood Life wyjawiła, że chce zostać WWE Women’s Champion, pomimo presji ze strony Ruseva odnośnie założenia rodziny:

”Rusev zawsze wywiera presję hahahah. On chciałby już mieć dzieci, ale ja teraz jestem bardzo skoncentrowana na karierze. Jest wiele rzeczy, które zamierzam osiągnąć i czuję, że nareszcie moja kariera nabiera tempa. Mam coraz więcej okazji na występy w ringu. Jest wiele rzeczy, które chcę zrobić, chociażby zostać SmackDown Women’s Champion. Oczywiście jest, to moje główne marzenie”.

» WWE potwierdziło, że od przyszłego tygodnia odcinki WWE 205 Live odbywać się będą w każdą środę o godzinie 19:00 przed NXT oraz Mae Young Classic. W trakcie przyszłotygodniowego show WWE Cruiserweight Champion Cedric Alexander będzie bronił swojego mistrzostwa w konfrontacji z Drew Gulakiem: