Z kim chce zmierzyć się Jeff Hardy przed końcem kariery?, Renee Young przed galą Hell in a Cell, Zapowiedź walki wieczoru HIAC

» WWE Star Jeff Hardy udzielił wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat wrestlerów, z którymi chciałby się zmierzyć przed zakończeniem kariery:

”Jest ich kilku – powiedział Jeff Hardy. Prawdopodobnie w obecnym momencie chciałbym skupić się na walce z obecnym mistrzem WWE Universal Romanem Reignsem, ale czy tak się stanie? Kto wie. W przeszłości wielokrotnie miałem okazję współpracować z AJ Stylesem, czyli obecnym WWE Championem. Fajnie byłoby móc się z nim zmierzyć w WWE, ale na pierwszym miejscu na mojej liście znajduje się Roman Reigns”.

»Komentatorka WWE RAW ReneeYoung w rozmowie dla Newsweek wypowiedziała się na temat współpracy z Coreyem Gravesem oraz Michaelem Colem podczas Hell in a Cell:

”W zeszłym tygodniu rozmawiałam z Michaelem Colem odnośnie Hell in a Cell. Wciąż zastanawiam się w jaki sposób mam przygotować się do komentowania, ponieważ to się sporo różni od kickoffów, gdzie mogliście mnie często oglądać. Cole kazał mi obejrzeć stare PPV, gdzie będę mogła zauważyć różnicę pomiędzy komentowaniem głównej gali. Mam nadzieję, że mój występ okaże się czymś bardzo pozytywnym. Nie mogę się doczekać show!”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź walki wieczoru, jaka czeka nas podczas dzisiejszej gali WWE PPV Hell in a Cell. WWE Universal Champion Roman Reigns zmierzy się z Braunem Strowmanem, a sędzią specjalnym będzie WWE Hall of Famer Mick Foley. Oczywiście starcie odbędzie się w stypulacji Hell in a Cell Match: