Powrót The Bar do telewizji WWE, The B-Team najlepszą drużyną – Twierdzi Jeff Hardy, Renee Young chce pracować na Evolution

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE SmackDown Live odbędzie się konfrontacja z udziałem The Usos oraz The Bar. Zwycięzca tej konfrontacji zmierzy się z The New Day, dzięki czemu poznamy pretendentów do SmackDown Tag Team Championship na SummerSlam. Obecni mistrzowie The Bludgeon Brothers są wciąż niepokonani w telewizji i być może tak pozostanie aż do końca obecnego roku. Sheamus za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat powrotu The Bar do telewizji:

» WWE Star Jeff Hardy udzielił wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat najlepszego tag teamu w WWE:

”Aktualnie najlepszą drużyną tag teamową w WWE jest The B-Team. Oczywiście na SmackDown mam okazję współpracować z The Usos, więc gdybym miał porównywać między RAW oraz SmackDown, to powyżej wymienione ekipy są moimi faworytami. Uwielbiam oglądać wrednych braci na SmackDown”.

» Renee Young za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że chciałaby pracować podczas wydarzenia WWE PPV Evolution, który odbędzie się 28 października. Żona Deana Ambrose’a w portalu społecznościowym wymieniła się tweetem z byłą WWE Women Summer Rae.