John Cena ogłasza powrót do WWE, The New Day udzielają ciekawego wywiadu po SmackDown, Bobby Lashley wierzy w push dla Apollo Crewsa

» WWE Star John Cena za pośrednictwem Twittera opublikował krótkie nagranie wideo tuż po zakończeniu najnowszego odcinka niebieskiej tygodniówki. Lider Cenation potwierdził, że udał się do Chin na bardzo długą podróż przez, co tęskni za WWE Universe, ale obiecał iż wkrótce wróci. W związku z tym można stwierdzić, że były mistrz WWE będzie obecny na SummerSlam.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z członkami The New Day, którzy na wtorkowym odcinku SmackDown Live pokonali The SAniTY. Niespodziewanie The Power of Positivity – Big E, Kofi Kingston oraz Xavier Woods zamiast odpowiadać na pytania, to zaczęli tańczyć z Kaylą. Po chwili przejęli obowiązki osoby przeprowadzającej wywiady i zaczęli rozmowę z Tye Dillingerem, Tysonem Kiddem, The Usos oraz Becky Lynch.

» Bobby Lashley wziął udział w Give Me Port, gdzie udzielił odpowiedzi na kilka poniżej przedstawionych pytań.

* Kto zrobił na tobie największe wrażenie po powrocie do WWE?
– Roman Reigns jest fenomenalnym facetem, ale Elias, Braun Strowman oraz Finn Balor należą do moich faworytów.

* Co sądzisz na temat Romana Reignsa?
– Jestem niesamowicie wdzięczny za możliwość przebywania w jednym ringu, z kimś na jego poziomie. Niestety tłum jest podzielony jeśli chodzi o Romana, ponieważ fani nie wiedzą, że on zasługuje na pozycję, w której się znajduje. Posiada świetny wygląd i jest doskonałym sportowcem.

* Czy uważasz, że Apollo Crews jest niedoceniany?
– Mam nadzieję, że oficjele WWE wkrótce znajdą jakiś ciekawy pomysł na Apollo, ponieważ ma on tak wiele niewykorzystanego potencjału.