Występ wrestlerów Maniac Zone Wrestling na gali Next Step Wrestling, Kolejne bookingi Neville’a, Kto zastąpi Johna Cenę w turnieju World Cup?

» Na wczorajszej gali Next Step Wrestling, obecny mistrz MZW Tag Team Justin Joy brał udział w turnieju mającym na celu wyłonienie mistrza wagi ciężkiej. Polak pokonał Roberta Kaisera, a następnie w walce wieczoru uległ w Fatal 4 Way Matchu o tytuł przeciwko Rickowi Baxxterowi, Laurance Romanowi i Koray’owi, który ostatecznie wygrał cały turniej. W innej walce udział brał także inny reprezentant MZW – Jacob Crane.

Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie
» Federacja Over The Top Wrestling poinformowała, że na ich nadchodzącym evencie pojawi się były WWE Cruiserweight Champion Neville, który w przeszłości na scenie niezależnej pracował jako PAC. Jak wiadomo wrestler z Wielkiej Brytanii przyjmuje bookingi z całego świata i będziemy mogli obejrzeć go wkrótce w Japonii.
» Wszystko wskazuje na to, że osobą która zastąpi Johna Cena w turnieju World Cup na evencie Crown Jewel będzie Bobby Lashley. Taka informacja z pewnością zostanie ogłoszona na najbliższym odcinku Monday Night RAW.