Paige o występie w bikinig matchu, Curt Hawkins producentem w WWE, Gwiazdy WWE NXT przebrane na Halloween

» GM SmackDown Live Paige wystąpiła w najnowszej odsłonie Busted Open Radio. W tym odcinku wrestlerka wypowiedziała się na temat bikini matchów w FCW:

”Musiałam wziąć udział w konkursie bikini podczas pobytu FCW i w pewnym sensie podobało mi się, ale wolę się zmagać w wrestlingu. Nie pojawiłam się tam, aby przedstawiać wszystkim jak wygląda moje ciało. Nie jestem tutaj żeby zapominać o noszeniu butów zapaśniczych. Oczywiście fani od czasu do czasu lubią sobie pooglądać piękne kobiety w bikini matchu”.

» Curt Hawkins wyjawił, że pracował jako producent na zapleczu i opowiadał o tym, jak doszło do tej decyzji:

”Cóż, moja historia jest jeszcze bardziej szalona, ponieważ zdałem sobie sprawę, że zostałem zraniony. Dostałem wszystko, co zamierzałem zrobić, ale wtedy biuro zadzwoniło do mnie i dowiedziałem się, iż Vince McMahon chce, abym był producentem i przez cały czas, kiedy byłem poza domem, to pracowałem w takiej roli. To jest fajne, ponieważ miałem pewien epizod w swoim życiu, jednak w wieku 33 lat rola producenta, to nie coś o czym marzyłem”.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE NXT w Orlando grupa superstars wystroiła się na Halloween. W tej grupie znalazły się takie postacie jak Kassius Ohno w stroju T-Rexa oraz Otis Dozovic jako Mandy Rose.