Roman Reigns odnośnie współpracy z Braunem Strowmanem, Pojedynki zapowiedziane na WWE Holiday Tour, Gwiazdy NXT na temat finisherów

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla Hindustan Times, w którym wypowiedział się na temat swojej współpracy z Braunem Strowmanem:

”Uważam, że moja współpraca z Braunem Strowmanem przebiegała bardzo dobrze. Chemia oraz historie jakie stworzyliśmy były bardzo wciągające. Najbardziej podoba mi się to, że mimo iż jesteśmy młodszymi zawodnikami to ja mogłem przekazać mu troszkę mojego doświadczenia i się doskonale zgraliśmy. Braun na początku był jednym z członków The Wyatt Family, a po chwili stał się main eventerem. Jest on wyjątkowym i przerażającym gościem”.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że podczas WWE Holiday Tour z udziałem gwiazd należących do brandu SmackDown zapowiedziane zostały następujące pojedynki:

WWE Championship
AJ Styles (c) vs Jinder Mahal

Singles Match
Randy Orton vs Kevin Owens

Singles Match
Shinsuke Nakamura vs. Sami Zayn

United States Championship
Dolph Ziggler (c) vs Bobby Roode

» Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze gwiazdy NXT wypowiedziały się na temat akcji jakie chcieliby wykonać będąc w ringu: