Brody King w WWE lub NJPW, Braun Strowman ostrzega Brocka Lesnara, Matt Riddle o przejściu z MMA do wrestlingu

» Oficjele WWE są zainteresowani podpisaniem kontraktu z niezależnym wrestlerem Brodym Kingiem twierdzi Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio. Podobno New Japan Pro Wrestling także jest zainteresowane zakontraktowaniem wrestlera, co ma związek z zainteresowaniem oficjeli WWE. Brody King, to wysoki i dobrze zbudowany facet, któremu wkrótce zakończy się kontrakt WWE Developmental.

» WWE RAW Star Braun Strowman za pośrednictwem Twittera wysłał ostrzeżenie w kierunku Brocka Lesnara, który ingerował w walkę wieczoru na gali PPV Hell in a Cell, przez co Braun utracił szansę na zdobycie Universal Championship:

» WWE NXT Star Matt Riddle udzielił wywiadu dla MMAJunkie.com, w którym wypowiedział się na temat przejścia z MMA do profesjonalnego wrestlingu:

”Jest wielu ludzi, którzy przechodzą z MMA do wrestlingu i wychodzi im, to dobrze- powiedział Riddle. Są inni faceci, którzy sobie świetnie radzą, są także kobiety takie jak Ronda Rousey oraz Shayna Baszler, Jessamyn Duke, Tom Lawlor. Także wspomnę King Mo, którego jestem wielkim fanem. On jest facetem światowej klasy, sportowcem z najwyższej półki, ale nie wydaje mi się, aby był najlepszym profesjonalnym wrestlerem. Aby być najlepszym trzeba mieć charyzmę na bardzo wysokim poziomie”.