Chris Jericho może pracować w NJPW – Status z WWE, Drew McIntyre chce walki z Brockiem Lesnarem, Tino Sabbatelli zakończy karierę wrestlera?

» Chris Jericho podpisał kontrakt z All Elite Wrestling, który nie pozwala mu na występy w WWE przez najbliższe trzy lata. Jednak będzie mógł on walczyć w New Japan Pro Wrestling, czyli w federacji, z którą zamierza współpracować Tony Khan, czyli założyciel AEW twierdzi Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio. Y2J będzie mógł także zorganizować drugi rejs Rock’n’ Wrestling Rager at Sea.

» WWE Superstar Drew McIntyre udzielił wywiadu dla WrestlingNews, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji z Brockiem Lesnarem:

„Z tygodnia na tydzień, w telewizji pojawia się coś nowego ode mnie. Wróciłem do WWE z pewnym marzeniem. Osiem lat temu Vince McMahon powiedział mi, że jestem przyszłością firmy, więc chyba posiadał kryształową kulę. Brock Lesnar jest obecnie mistrzem WWE Universal. Jeśli się pojawi, zamierzam z nim walczyć. Jeżeli się nie pojawi, to pójdę na jego farmę, wejdę od tyłu i sam go zaatakuję”.

» Wszystko wskazuje na to, że Tino Sabbatelli nie powróci do ringu WWE jako profesjonalny wrestler, ale będzie miał możliwość wykazania się w roli komentatora – podają zagraniczne portale społecznościowe. Jak wiadomo wrestler pomyślnie przeszedł operację, który wykluczyła go na co najmniej dziewięć miesięcy, przez co będzie mógł powrócić do telewizji w połowie 2019 roku. Tak więc musimy trochę poczekać na szczegółowe informacje ze strony WWE.