Shinsuke Nakamura o swoim konflikcie z Brockiem Lesnarem, Kenny Omega na 99 procent w WWE, Booker T zadowolony z postępu Lany

» Użytkownik Reddit, Nivvd ujawnił fragment książki Shinsuke Nakamury ‘The King of Strong Style: 1980-2014’, w której obecny WWE United States Champion wspomina o swoich problemach z Brockiem Lesnarem, podczas jego krótkiej przygody z federacją New Japan Pro Wrestling w 2006 roku:

”Pojedynek z nim był dla mnie bardzo trudny. Najpierw Lesnar mówił wszystko o tym, jak bardzo szanuje federację New Japan Pro Wrestling, ale czułem, że były to słowa rzucone na pokaz. On tak na prawdę nie szanował promocji. Po walce z nim pierwszy raz popłakałem się, ponieważ przegrałem z Lesnarem, który nie szanował Japończyków i patrzył na nas z pogardą”.

» Kenny Omega jest jednym z najgorętszych wrestlerów, o którego stara się federacja World Wrestling Entertainment. Profil WrestleVotes odpowiedział na pytanie zadane przez fana wrestlingu odnoszące się przyszłości obecnego wrestlera New Japan Pro Wrestling:

”Jeśli tak się nie stanie, to nie będzie to wina WWE, ponieważ robią niemalże wszystko, aby przekonać Kenny’ego do siebie. W końcu mogą sobie pozwolić na zaoferowanie niesamowitego wynagrodzenia, którego NJPW nie będzie w stanie przebić. Tylko czas pokaże, co się stanie, ale wygląda na to, że Kenny Omega wkrótce podpisze kontrakt z WWE”.

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live, Lana wykonała własną wersję Spinaroonie, z którego słynął WWE Hall of Famer Booker T. Ta akcja została bardzo pozytywnie przyjęta przez fanów, a sam Booker za pośrednictwem Twittera pochwalił wrestlerkę niebieskiego rosteru: