Kenny Omega coraz bliżej All Elite Wrestling, Szczegóły kontraktu Chrisa Jericho w All Elite Wrestling, Zapowiedź występu Bandido w ROH

» Spiker NJPW Kevin Kelly został zapytany o możliwość współpracy NJPW z AEW. Kelly odpowiedział „Oczywiście!”. Podobno na początku tego tygodnia oficjele NJPW zdecydowali się na kontynuowanie swojej współpracy z federacją Ring of Honor. W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio pojawiła się informacja odnośnie chęci współpracy NJPW z AEW zwłaszcza, że przeniesie się tam Kenny Omega.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że Chris Jericho podpisał trzyletni kontrakt z federacją All Elite Wrestling. Podobno jest, to jego najlepszy kontrakt w dotychczasowej karierze profesjonalnego wrestlera. Y2J pojawił się w podcaście Busted Open Radio, gdzie wyjawił, co skłoniło go do podpisania umowy z nową federacją:

„Myślę, że te wszystkie rzeczy, które wydarzyły się w ciągu kilku ostatnich lat doprowadziły mnie do podpisania kontraktu z All Elite Wrestling. Nie zamierzam robić tego samego, co kiedyś. Nie zamierzam ubierać się tak samo, muszę zmienić swój wygląd, swoją fryzurę i mieć nowy wizerunek w nowej firmie”.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że 24 stycznia w Gilley w Dallas odbędzie się pierwszy dzień wydarzenia o nazwie „Road to G1 Supercard”, podczas którego wystąpi Bandido. Jego przeciwnikiem będzie dobrze znany wszystki m fanom ROH, Flip Gordon, który z tygodnia na tydzień umacnia swoją pozycję na scenie niezależnej.