Ultimo Ninja zadebiutuje podczas tygodniówki WWE 205 Live?, Rhea Ripley wyśmiewa Toni Storm, Lance Storm chwali pracę Carmelli

» Portal Raj twierdzi, że WWE NXT Superstar Humberto Carrillo(Ultimo Ninja) został usunięty z turnieju World Collide, który odbędzie się w tym miesiącu podczas Royal Rumble Axxess. Powodem takiej decyzji może być jego potencjalne przeniesienie do WWE 205 Live. W trakcie specjalnego odcinka WWE 205 Live odbędzie się Open Challenge z udziałem WWE Cruiserweight Championa Buddy’ego Murphy’ego i wszystko wskazuje, na to że jego rywalem będzie Carrillo lepiej znany jako Ultimo Ninja.

» WWE NXT UK Women’s Champion Rhea Ripley za pośrednictwem Twittera wyśmiała fanów, którzy wspierali Toni Storm po wycieku jej prywatnych zdjęć w mediach społecznościowych. Podczas sobotniego wydarzenia NXT UK TakeOver: Blackpool wrestlerki mają się zmierzyć ze sobą o mistrzostwo NXT UK Women’s. Poniżej przedstawiamy wpis mistrzyni zamieszczony na Twitterze:

» Były WWE, ECW i WCW Star Lance Storm za pośrednictwem Twittera pochwalił SmackDown Superstar Carmellę za, to w jaki sposób utrzymała swoją wysoką pozycję w Triple Threat Matchu podczas ostatniego odcinka SmackDown. Niestety w tej konfrontacji Carmella musiała uznać wyższość Becky Lynch: