Kim są pretendenci do WWE Cruiserweight Championship, Toni Storm vs Rhea Ripley na TakeOver, Tetsuya Naito o walce z Chrisem Jericho

» WWE 205 Live General Manager Drake Maverick poinformował, że WWE Cruiserweight Champion Buddy Murphy będzie bronił swojego mistrzostwa w Fatal 4 Way Matchu podczas gali PPV Royal Rumble, która odbędzie się w Phoenix. W ciągu najbliższych dwóch odcinków WWE 205 Live odbędą się walki kwalifikacyjne:

* Kalisto vs Lio Rush

* Akira Tozawa vs Drew Gulak

* Hideo Itami vs Cedric Alexander

» Rhea Ripley stanie w obronie tytułu NXT UK Women’s Championship podczas gali NXT UK Takeover: Blackpool, gdzie jej rywalką będzie Toni Storm. Będzie to pierwsze w historii Takeover dla brandu UK, które odbędzie się już 12 stycznia 2019 roku. Warto zaznaczyć, że Toni stoi przed niesamowitą szansą na zdobycie pierwszego mistrzostwa w federacji WWE.

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

» Tetsuya Naito po raz kolejny rzucił wyzwanie w kierunku IWGP Intercontinental Championa Chrisa Jericho odnośnie ich walki, która będzie miała miejsce 4 stycznia na Wrestle Kingdom 13:

“Jak się masz Panie Jericho? Ponownie spojrzałem wstecz na to, co zrobiłeś. Nie pojawiłeś się na pierwszej konferencji prasowej poświęconej w Tokyo Dome. Niespodziewanie pojawiłeś w Korakuen Hall i zaatakowałeś mnie. Jesteś naprawdę profesjonalistą i sposób w jaki zwróciłeś na siebie uwagę jest niesamowity. Powiedziałeś, że odejdziesz na emeryturę podczas Wrestle Kingdom 13 w Tokyo Dome. Jestem wytrwały jak mucha, którą lubisz. W każdym razie, nie mogę się doczekać pojedynku z Tobą w Tokyo Dome. Mam tylko jedną rzecz, o której chcę Ci przypomnieć. Proszę nie noś tego kiepskiego makijażu, bo to będzie ostatni mecz w twojej karierze. Panie Jericho adios!”.