Sasha Banks w Nowej Zelandii oraz Australii, Odnowiony pas IWGP, Kevin Owens i Chris Jericho w “Ride Along”, Pierwsza przegrana Nakamury w Main Rosterze, Omega vs Okada III ?

» Jak widać poniżej gwiazda WWE Sasha Banks pojawi się w Nowej Zelandii oraz Australii w nadchodzącej tam promocji we wrześniu!

» Po tym jak Tetsuya Naito zniszczył tytuł Intercontinental IWGP, nowy mistrz Hiroshi Tanahashi przywrócił go do swojego poprzedniego wyglądu, więc znów będziemy mogli go oglądać:

» WWE opublikowało krótki filmik z najnowszego odcinka “Ride Along” gdzie storyline’owi byli przyjaciele Kevin Owens i Chris Jericho w nim wystąpili. Zalecam obejrzeć jak panowie wypadli:

» Po nieobecności w sobotnim wydarzeniu w Vancouver ze względu na problemy z przekroczeniem kanadyjskiej granicy, Shinsuke Nakamura zmierzył się podczas live eventu w Everett z Jinderem Machalem.  Zawodnik doświadczył mnóstwa interwencji ze strony The Sing Brothers przez co po raz pierwszy przegrał przez Pinfall w Main Rosterze. Ostatecznie jednak po walce odparł atak braci wyrzucając ich poza ring przy dużej owacji publiki:

» NJPW ujawniło bloki podczas G1 Climax 27, dzięki czemu można twierdzić, że trzeci pojedynek Okady z Omegą jest bardzo prawdopodobny. Blokady dzielimy na A i B, a nadchodzący turniej odbędzie się od 17 lipca do 13 sierpnia i będzie transmitowany na żywo w NJPW World. Zwycięzca turnieju zazwyczaj zgarnia Title shota o pas IWGP Heavyweight na Wrestle Kingdom. Rok temu turniej wygrał sam Kenny Omega. Poniżej znajdują się bloki tegorocznego turnieju:

A Block
Hiroshi Tanahashi
Togi Makabe
Yuji Nagata
Hirooki Goto
Tomohiro Ishii
YOSHI-HASHI
Bad Luck Fale
Tetsuya Naito
Zack Sabre Jr.
Kota Ibushi

B Block
Satoshi Kojima
Juice Robinson
Michael Elgin
Kazuchika Okada
Toru Yano
Kenny Omega
Tama Tonga
EVIL
SANADA
Minoru Suzuki