Brock Lesnar dodany do House Show, Samoa Joe na szczycie rankingu ESPN, Zapowiedziany nowy Ride Along, Shane Douglas o obecnej sytuacji w WWE, Triple H zapowiada Ranallo

» Jak informuje F4WOnline WWE Universal Champion Brock Lesnar został dodany do ostatniego show WWE, który odbędzie się w legendarnym Joe Louis Arena w Detroit. Jak widzimy Baron Corbin jest reklamowany, aby stawić czoła bestii z tytułem mistrzowskim. Prócz tego zapowiedziane są również inne pojedynki:

» Jak donosi ESPN, gwiazda WWE Samoa Joe, znalazł się na samym szczycie rankingu tworzony przez tą stronę (WWE Power Ranking). Joe, który ma się zmierzyć z Brockiem Lesnarem na gali Great Balls of Fire, pokonał wcześniej samego Romana Reingsa dzięki czemu zdobywa coraz większą sławę oraz pierwsze miejsca w rankingach.

» Według PWInsider, nowy odcinek WWE Ride Along będzie emitowany w sieci WWE po poniedziałkowym Night Raw w tym tygodniu. Będziemy mieli tam do czynienia z byłymi najlepszymi przyjaciółmi czyli Chrisem Jericho i Kevinem Owensem. Ten ostatni występował również w czwartkowym 30 minutowym spektaklu „Fight Owens Fight: Kevin Owens Story”. DVD będzie wydane 4 lipca.

» Podczas drugiego epizodu The Triple Threat podcastu “The Franchise” Shane Douglas wypowiedział się o obecnym wzroście kariery Samoa Joe w WWE, którego zresztą był fanem w TNA. Sam Shane żartuje sobie z gali „Great Balls of Fire” i jest zdziwiony dlaczego do walki Samoa Joe vs Brock Lesnar nie mogło dojść na Summerslam, ponieważ ten pojedynek może skraść show. Poza tym możemy posłuchać wiele bardzo ciekawych tematów. Po więcej zapraszamy do przesłuchania całego podcastu: https://irwnetwork.com/home/playaudio?id=252

» Były komentator SmackDown Live Mauro Ranallo powrócił ostatniej nocy na tapingach NXT  gdzie oficjalnie został zaprezentowany przez Triple H. Zapowiedziany został jako „bipolar rock ‚n roller”, a z widowni można było usłyszeć „Welcome back”.  Z całej sytuacji znajduje się fragment nagrania oraz zdjęcie powrotu na twitterze: