Kobieta sędzią w NXT, Hideo Itami uszkodził nos, Rocznica Kurta Angle, Daniel Bryan wyzywa Cody’ego do pojedynku

» Jak widać poniżej na ostatnich tapingach NXT sędziowała kobieta Kennadi Brink, która otrzymała bardzo dużą owacje, szczególnie od męskiej publiczności. Jest szansa, że wkrótce zobaczymy ją podczas występów w telewizji?

» Jak zauważyliśmy, Hideo Itami został kontuzjowany podczas ostatniej nocy w NXT, po tym jak przyjął stiff uppercut od Oneya Lorcana.  Walka została od razu przerwana z powodu zbyt dużej ilości krwi oraz zmienienia maty. Na zdjęciu poniżej można zobaczyć uszkodzony nos Japończyka, a sama walka ostatecznie później została zakończona.

» Kurt Angle poinformował na twitterze o kolejnej rocznicy jego historycznej walki Street Fight  z Shanem McMahonem podczas King of the Rin, która odbywała się 21 lat temu. Jest jeszcze szansa na ich pojedynek w przyszłości?

» Daniel Bryan pogratulował Cody’emu zdobycia tytułu mistrzowskiego ROH. Generalny manager SmackDown roześmiał się, że mogą się zmierzyć za 462 dni, jeśli uda mu się utrzymać pas przez tyle dni.  Jak wiemy Daniel jest bardzo związany z ROH gdzie również występował i otwarcie mówi, że chciałby jeszcze wrócić do ringu. Niestety dla lidera „Yes!” WWE prawdopodobnie nigdy na to by nie pozwoliło, ponieważ wiedzą jaki jest jego stan zdrowia. Jednak cały czas słyszymy od niego sławne „never say never”. Co najmniej wiemy, że umowa z WWE kończy mu się we wrześniu 2018 roku.