Mauro Ranallo ujawnia zespół komentatorski NXT, Gratulacje dla Cody’ego Rhodesa, Pete Dunne broni pas UK, Stare zdjęcia gwiazd WWE

» Mauro Ranallo jak wiem ostatnio powrócił do komentowania wrestlingu w WWE po wcześniejszych zapowiedziach. Obecnie jest komentatorem w NXT. Sam Mauro ujawnił nowy zespół komentatorski dla żółtej tygodniówki na twitterze. Najwidoczniej spekulacje, które mówiły o jego odejściu i komentowaniu MMA się do końca nie sprawdziły, choć wiemy, że bardzo jest związany również z tym sportem:

» Była gwiazda WWE Cody Rhodes na gali Best in the World zdobył ROH World title. Jest to największe osiągnięcie zawodnika po odejściu z federacji, który bardzo się rozwinął na scenach niezależnych. Na twitterze wielu wrestlerów wysłało gratulacje, my również się do nich dołączamy:

» Insane Championship Wrestling ogłosił, że Pete Dunne będzie bronił tytułu WWE UK 29 lipca w Glasgow podczas Night 1 of Shug’s Hoose Party 4! Jego rywal wyłoni się podczas specjalnego turnieju, który odbędzie się 9 lipca. Dodatkowo na gali ma również być obecny WWE Cruiserweight Noam Dar.

» WWE ukazało filmik na Youtube, pokazujący ówczesne gwiazdy federacji za czasów lat szkolnych. Na tej liście możemy ujrzeć m.in: Romana Reingsa, Alexe Bliss, Charlotte Flair, Micka Foleya i wiele wiele więcej: