Shelton Benjamin o powrocie, gwiazda CWC w NXT, Nowe uczestniczki tournamentu Mae Young Classic, Zmagania uczestników Performance Center

» Shelton Benjamin wypowiedział się na temat pogłosek jakie dotyczą jego powrotu do WWE jak i na same SmackDown Live. Aktualnie sam zawodnik ma w planach 30 czerwca spotkać się “face to face” z Amanuelem Hassanem podczas eventu w Great North Wrestling, który odbywa się w Pembroke Memorial Center. Shelton wydał następujące promo mówiące o jego walce i najbliższej przyszłości.  Jak wiemy zawodnik musiał przerwać zapowiadany powrót z powodu wykrycia u niego poważnej kontuzji, która miał już dłuższy czas.  Długo jednak będziemy czekać na tego zawodnika w federacji Vince’a ?

» WWE ukazało krótki materiał pokazujący treningi uczestników w Performance Center gdzie 17 czerwca organizacja ogłosiła bardzo dużą listę nowych talentów, które próbują swoich sił. Jak widzimy trenują bardzo ciężko pod okiem Matta Blooma!

» Fabian Aichner, który występował podczas turnieju Cruiserweight Classic, odbył swój debiut również na ringu żółtej rozwojówki podczas live eventu w Cocoa we Florydzie. Przegrał tam jednak z Adrianem  Jaoudem.

» Na ostatnich tapingach NXT poznaliśmy kolejne kobiety, które będą uczestniczyć w turnieju Mae Young Classic, który odbywać się będzie 13 i 14 lipca w Full Sail University. Oto cała lista:

-Bianca BelAir, formerly Bianca Blair
-Vanessa Borne, formerly Danielle Kamela
-Abbey Laith
-Tessa Blanchard
-Jazzy Gabert
-Taynara Conti
-Kavita Devi
-Toni Storm
-Lacey Evans
-Sarah Logan
-Princesa Sugehit (Sujei)