Charlotte Flair po operacji?, Powód nieobecności Tuckera Knighta w NXT, Kolejne uczestniki Mae Young Classic

» Portal Wrestling Observer Newsletter informuje, że była mistrzyni kobiet WWE SmackDown Live, Charlotte Flair poddała się operacji naprawy pękniętego implanta, dzięki czemu w ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie mogła bez problemów występować w ringu WWE. Po WrestleManii dowiedzieliśmy się, że wrestlerka zmaga się z takim problemem jednak zdecydowała się go wyeliminować dopiero po niedzielnej gali PPV Money in the Bank.

» Otis Dozovic z Heavy Machinery za pośrednictwem Twittera poinformował, że był uczestnikiem Handicap Matchu przeciwko The Mighty podczas wczorajszego tapingu WWE NXT TV. Takie wydarzenie miało miejsce, ponieważ Tucker Knight przywitał swoją córkę na świecie:

» Tymczasem WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował informacje dotyczące sprzedaży biletów na zbliżające się wydarzenie The Mae Young Classic 2018, które odbędzie się w lecie i będzie dostępne w sieci WWE Network. Jak dotąd zapowiedziane wrestlerki to: Toni Storm, Rhea Ripley, Mercedes Martinez oraz Mia Yim.