Triple H wyróżnia trenera PC podczas Mae Young Classic, Seria filmików przedstawiająca WWE2K18! Dalszy spór Young Bucks z Revival, Zapowiedziano kolejny tour WWE w Wielkiej Brytanii, Sasha Banks w Nowej Zelandii oraz Australii

» Triple H wyróżnił podczas turnieju Mae Young Classic trenerke w Performance Center Sare Amato, która przygotowywała zawodniczki do dzisiejszych starć. Dodatkowo sama Stephanie McMahon opublikowała filmik, w którym właśnie The Game honoruje ją, a sama dziękuje za poświęconą ciężką prace na rzecz dywizji kobiet w WWE.

» Twórcy gry WWE2K18 przeprowadzą serie filmików na platformie YouTube, w których możemy się dowiedzieć o najnowszych zmianach w nadchodzącej grze. Premiery możemy się spodziewać już 17 października. Jeden z twórców omówił ostatnio takie rzeczy jak: realizm, grafikę, gładką rozrywkę, ulepszenia MyCareer i pakiet Creation Suite

» Young Bucks jak i całe Bullet Club bardzo długo już prowadzi rywalizację mediową z The Revival wymawiając publicznie słowa “F**k The Revival”. Nie dawno Nick Jackson potwierdził, że jego plecak wraz z pieniędzmi i paszportem został skradziony. Cała szkoda kosztowała go 4000 dolarów i oczywiście obwinił o to Revival!

» WWE ujawniło, że federacja oraz jej gwiazdy wrócą do Wielkiej Brytanii podczas krótkiej trasy w listopadzie! Od 1 listopada rozpoczną live eventy w Glasgow, 2 listopada w Brighton, a na zakończenie 3 listopada w Londynie!

» Jak zauważono, Sasha Banks obecnie znajduje się w Nowej Zelandii oraz Australii gdzie promuje sam wrestling oraz WWE. W Australii pojawiła się w programie The Project, a poniżej możemy zobaczyć co miała do powiedzenia na temat jej ulubionej chwili w swojej karierze.