Kontuzja gwiazdy GFW, Stephanie McMahon o dywizji kobiet w WWE, Wprowadzenie Mae Young Classic dla fanów, Brock Lesnar musi przejść badania antydopingowe, Baron Corbin reaguje na twitterze

» Według magazynu The Wrestling Observer, Matt Sydal cierpiał ostatnio  z powodu kontuzji zwichnięcia ramienia podczas najnowszych tapingów GFW, lecz mimo to pracował w pojedynczych walkach w Izraelu, lecz był w nich bardzo ograniczony. Matt ma pojechać do Wielkiej Brytanii gdzie dokładnie dowie się co jest z jego ręką i przejdzie szybkie leczenie.

» Poniżej możemy zobaczyć najnowszy filmik, w którym Triple H i Stephanie McMahon przemawiają podczas konferencji Fortune’s Brainstorm Tech w Aspen w stanie Colorado w ostatni wtorek. Podczas występu Stephanie dyskutuje o tym, że kobiety z WWE były wcześniej oznakowane jako „Divas” i wyjaśniła, że słowo pochodziło od „Divas of soul”, które często było również określane tak u piosenkarek światowego formatu. Dodała jednak, że trwa rewolucja dywizji kobiet w WWE przekształcając Divas na Superstars, ponieważ kobiety ą teraz głównym ogniwem w firmie i na rynku. Podobne zdanie miał jej mąż Triple H, który sam bardzo wspiera coraz bardziej kobiety w federacji.

Stephanie McMahon on Why The Women of WWE Used to Be Called “Divas”, Triple H on How the Ratings Are for WWE Women on TV (Video)

» WWE wydało następujący film wideo, wprowadzając fanów do 32 kobiet, które występowały podczas tegorocznego turnieju Mae Young Classic. Jak wspomniano, cztery pierwsze odcinki turnieju zostaną wydane przez WWE Network w dniu 28 sierpnia. Odcinki 5-8 zostaną wydane 4 września, a finały odbędą się 12 września bezpośrednio po Smackdown Live w Las Vegas.

» Według MMAJunkie, jeśli Brock Lesnar ma zamiar powrócić do oktagonu i zawalczyć po raz kolejny w UFC musi przejść badania antydopingowe dotyczące narkotyków w USADA. Raport zwraca uwagę że Lesnar jest zwolniony z czteromiesięcznego testu USADA za walkę z Markiem Huntem podczas UFC 200 gdzie wykryto u niego środki dopingujące. Cała ta sprawa przeszkadza mocno Brock’owi w powrocie do MMA, lecz sam zawodnik ma duże szanse na kolejne starcie.

» Baron Corbin nadal reaguje na fanów na Twitterze, ponieważ miała miejsce następująca wymiana, którą możemy zobaczyć poniżej. Baron jest jak widać w najwyżej formie! 😀