LaVar Ball na RAW? Brock Lesnar dodany do Live eventu, Kevin Owens hejtuje Nakamure, Goldberg w UK, Wyniki live eventu WWE w Vancouver

» Według magazynu Pro Wrestling Sheet futbolista amerykański Big Baller Brand LaVar Ball rozmawia z WWE, aby pojawić się na RAW, gdy będzie ona na żywo transmitowana w Los Angeles. Gwiazda ta miałaby wystąpić jako gość specjalny jak wcześniej wiele innych sportowców. Dodatkowo Brock Lesnar oficjalnie został dodany do live eventu na  Joe Louis Arena w Detroit. Finałowe wydarzenie odbędzie się 29 lipca, a właśnie w nim  Brock zostanie ogłoszony.

» Kevin Owens dodał tweeta, w którym dziękuje, że ludzie hejtują nickname Shinsuke Nakamury „Artist” w WWE:

» Były Universal Champion Goldberg został dodany na swoje pierwsze duże przedsięwzięcie po tym jak opuścił WWE na RAW po Wrestlemanii 33. Bill pojawi się w Glasgow, Manchesterze i Londynie w cyklu pokazów Inside The Ropes w przyszłym tygodniu. Pojawić również ma się sam Sting oraz Paul Heyman.

» 24 lipca w Vancouver odbył się live event gwiazd SmackDown live w WWE. Oto poszczególne wyniki:

The Usos defeated Breezango & The New Day via pinfall

Luke Harper defeated Aiden English via pinfall

American Alpha, Mojo Rawley & Sin Cara defeated The Ascension, Erick Rowan & Epico via pinfall

Natalya defeated Charlotte via submission

Kevin Owens defeated Sami Zayn & Rusev via pinfall

Baron Corbin defeated Tye Dillinger via pinfall

Naomi & Becky Lynch defeated Carmella & Tamina via pinfall

Seth Rollins defeated Jinder Mahal via disqualification

Największym szokiem dla publiki było pojawienie się Setha Rollinsa na niebieskiej tygodniówce, który wyzwał do walki Jindera Mahala, którego pokonał po dyskwalifikacji.