CM Punk wystąpi na gali Ring of Honor w MSG?, Chris Jericho opowiada o swoim gimmicku w NJPW, Harold Meij odwiedził Hiromu Takahashiego

» Oficjele federacji Ring of Honor próbują dołożyć wszelkich starań, aby zakontraktować CM Punka na występ podczas specjalnego wydarzenia G1 Supercard, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 roku w Madison Square Garden. Z pewnością będzie, to wyjątkowe wydarzenie, a możliwość obejrzenia byłego WWE Superstar, a obecnie zawodnika UFC na ringu byłaby niesamowitą atrakcją dla każdego fana. Niestety szanse na zabookowanie Punka są bardzo małe, ponieważ sam fighter nie przejawia chęci powrotu do wrestlingu.

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat swojego charakteru w NJPW:

”To bardzo fajne uczucie móc wrócić do miejsca, w którym tak naprawdę wszystko się zaczęło. Jestem częścią ogólnoświatowego rozwoju New Japan Pro Wrestling. Nie mam żadnych ograniczeń do tego, co mogę robić w Japonii. Dzięki temu stworzyliśmy niesamowite widowisko z Kennym i dodaliśmy do niego trochę krwi, czego nie zobaczycie w WWE. Przed show zrobiliśmy konferencję prasową, na której sporo przeklinałem oraz atakowałem reporterów, tego także nie można zrobić w WWE. Te wszystkie rzeczy, jakie uwolniłem doprowadziły mnie bardziej do postaci Bruisera Brody niż Shawna Michaelsa”.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter poinformował, że NJPW Harold Meij odwiedził Hiromu Takahashiego w szpitalu na początku bieżącego tygodnia. Takahashi wciąż przebywa w szpitalu po tym jak nabawił się ”nieujawnionego” urazu w starciu z Dragonem Lee na specjalnym wydarzeniu G1 Special, które odbyło się trzy tygodnie temu w San Francisco. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej na temat stanu zdrowia wrestlera z Japonii.