Drobny uraz SmackDown Women’s Champion, The Rock zamierza powrócić do wrestlingu, Paige świętuje swoje pięciolecie w WWE

» SmackDown Women’s Champion Carmella na wtorkowym odcinku SmackDown Live musiała uznać wyższość Becky Lynch przez, co panie zmierzą się ze sobą na sierpniowej gali PPV SummerSlam. Warto zaznaczyć, że w trakcie walki mistrzyni została mocno uderzona w górną część wargi, przez co nie wystąpiła na ostatnich live eventach. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy jest to fotomontaż i ciekawe zagranie ze strony Carmelli, czy w rzeczywistości specjalnie została uderzona przez wrestlerkę z Wielkiej Brytanii.

» Dwayne “The Rock” Johnson poważnie myśli o powrocie do wrestlingu przez, co pojawiła się wielka szansa na jego występ podczas przyszłorocznej WrestleManii. Na obecną chwilę nie wiadomo, co, jak oraz, z kim miałby się zmierzyć. Jeżeli oficjelom WWE uda się przekonać 46-latka do powrotu na ring, to z pewnością będzie to ich jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie.

» W poniżej przedstawionym materiale wideo ukazana została SmackDown General Manager Paige celebrująca pięciolecie zdobycia WWE NXT Women’s Championship. Była wrestlerka ofiarowała pewien rekwizyt obecnej mistrzyni kobiet, czyli Shaynie Baszler. Warto wspomnieć o tym, że w czerwcu 2013 roku Paige została pierwszą w historii kobiet mistrzynią w NXT. W finale turnieju pokonała Emmę. Dzięki wygranej wrestlerka z Wielkiej Brytanii nosiła tytuł mistrzowski przez 274 dni.