The Rock zapowiedział powrót do ringu WWE, Czy Charlotte Flair powróci na SummerSlam?, Gala z udziałem wyłącznie kobiet WWE

» Dwayne ‘The Rock’ Johnson potwierdził, że nie może doczekać się powrotu do ringu WWE, ponieważ brakuje mu tego czegoś, co może odczuć stojąc przed wielką publicznością. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Rock zdecyduje się na chociażby jeden dłuższy występ w największej organizacji na świecie. Niestety jeden z najlepszych aktorów na świecie od WrestleManii 29 nie może występować – walczyć na ringu ze względu na obawy o jego stan zdrowia.

» Wszystko wskazuje na to, że w ciągu sześciu tygodni do ringu WWE powróci była WWE Women’s Champion, Charlotte Flair. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy oficjele WWE od razu zdecydują się na jej występ na SummerSlam, czy wrestlerka po operacji będzie mogła liczyć na mniejsze obciążenie jakim są występy na live eventach.

» Oficjele WWE mają w planach zorganizowanie gali PPV przeznaczonej tylko i wyłącznie dla dywizji Women’s – taka informacja została podana przez portal Pro Wrestling Sheet. Podobno takie wydarzenie ma mieć miejsce we wrześniu bądź na początku października. Ma być to część rekompensaty za ich nieobecność na Greatest Royal Rumble, co wywołało wiele negatywnych opinii.