Juice Robinson ponownie w WWE?, Gail Kim nie zamierza powrócić do WWE, Zapowiedź kolejnej gali ONO Impact Wrestling

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że oficjele WWE wyrazili spore zainteresowanie zakontraktowaniem IWGP United States Championa Juice’a Robinsona. Warto zaznaczyć, że kilka lat temu wrestler ten pracował w WWE NXT jako CJ Parker. Jego przygoda z WWE zakończyła się 3 kwietnia 2015 roku. Od tego momentu wrestler stał się pierwszym Amerykaninem, któremu udało się zdobyć IWGP Unites States Title na G1 Special w San Francisco. WWE stara się o zakontraktowanie kilku gwiazd NJPW, które z pewnością nie miałyby tak wysokiej pozycji w Ameryce, jak w Japonii.

» Gail Kim zadebiutowała w WWE w 2002 roku. Przez większą część swojej przygody z wrestlingiem występowała dla TNA/Impact Wrestling. W ostatnim czasie została zapytana o to, dlaczego jej powrót do WWE nie jest możliwy. Wrestlerka stwierdziła, że nigdy nie była szczęśliwa w WWE – podczas jej dwukrotnego pobytu w firmie.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że 25 sierpnia 2018 roku w Nowym Jorku odbędzie się kolejna gala z serii One Night Only, która zostanie stworzona przy współpracy z federacją Xcite Wrestling. Na obecną chwilę nie znamy żadnych szczegółów, ale jeżeli czegoś się dowiemy, to od razu Was o tym poinformujemy.