John Cena na temat przyszłego ambasadora WWE, Były WWE Superstar wystąpił w Deadpoolu II, Wielkie gwiazdy ROH i NJPW wkrótce w WWE?

» WWE Superstar John Cena wystąpił na evencie MegaCon w Orlando, w którym wypowiedział się na temat wrestlera, który jego zdaniem powinien zostać ambasadorem WWE:

”Oczywiście numerem jeden na mojej liście jest Cesaro. Mamy ze sobą wiele wspólnego i dzielimy się pasją do siły. Obaj kochamy mocną kawę, on jest facetem który mówi w wielu językach. On jest w stanie przejść przez całą Europę, aby osiągnąć coś niesamowitego”.

» Były WWE Superstar, Kurrgan (Robert Maillet) wystąpił w filmie Deadpool 2 jako Sluggo, czyli mutant najemnik. Wrestler wypowiedział się o swoim udziale w filmie:

”To była świetna okazja, coś szalonego. Wiedziałem, że pierwsza część Deadpoola była wielkim filmem, wielkim hitem, a druga część była najbardziej wyczekiwanym filmem roku. Plus to także film Marvela…. To było jak przyjęcie z okazji Halloween”.

» W najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio dowiedzieliśmy się, że oficjele WWE chcą podpisać kontrakty z największymi gwiazdami sceny niezależnej pokroju: Cody’ego Rhodesa, The Young Bucks oraz Kenny’ego Omegi. Powodem takiej decyzji ma być przedłużenie SmackDown Live od trzech godzin.