Dlaczego WWE jest gorsze od sceny niezależnej?, Czy Nikki Bella chce zostać mamą?, Don Callis opowiada o drodze Impact Wrestling

» W ostatnim czasie pojawiły się informacje odnoszące się do sceny niezależnej oraz WWE. Bryan Alvarez w Wrestling Observer Radio wyjawił, że jednym z powodów, dla których scena niezależna jest lepsza od WWE to fakt iż main eventerem na RAW jest Roman Reigns:

”W pewnym sensie wiąże się, to z Romanem Reignsem. Od czterech lat jest on wygwizdywany przez fanów wrestlingu. Oficjele WWE nie mają w planach heel turnu dla niego. Roman Reigns jest osobą obok, której toczy się cała fabuła WWE”.

Być może WWE potrzebuje nowej osoby, która stanie się twarzą WWE i z pewnością taką odpowiednią postacią byłby Seth Rollins.

» Była mistrzyni kobiet WWE, Nikki Bella w najnowszym odcinku Total Bellas wyjawiła, że chce mieć dziecko, ale nie jest w pełni przekonana odnośnie swojego związku z Johnem Ceną:

”W głębi duszy wiem, że chce dziecko. Niestety nie wiem, czy chcę być mamą i nie wiem, czy mogłabym żyć przez resztę życia, nie mając dziecka”.

To stwierdzenie wywołało spore zamieszanie odnośnie przyszłości Johna Ceny oraz Nikki Bella, która także twierdzi iż po narodzinach Birdie Joe chce być mamą, oczywiście warunkiem ma być wzięcie ślubu.

» Don Callis udzielił wywiadu dla Al Castle of Pro Wrestling Illustrated, w którym wypowiedział się na temat planów Impact Wrestling odnośnie swojej przyszłości:

”Myślę, że mamy dwa plany. Pierwszym planem jest ścieżka przyrostowa – małe zwycięstwa, wyeliminują głupie rzeczy, wyeliminują to, co odsuwa ludzi od siebie. Stawiamy na logikę oraz listę talentów pokroju Briana Cage’a oraz Austina Ariesa, które znają fani na całym świecie. Jest to kolejny krok, który zrobiliśmy. Wszyscy wiemy, że tworzymy świetny produkt z fascynującymi fabułami oraz doskonałymi talentami. Współpracujemy z wieloma federacjami i to jest kolejny plus. Chcę, aby ludzie mówili o nas w jak najlepszy sposób. Jesteśmy na dobrej drodze”.