Uwaga na Spoilery! Becky Lynch porównuje zdradę z Charlotte, The Miz o zerwaniu Johna Ceny i Nikki, Dwie walki zapowiedziane na event All In

» WWE SmackDown Women Becky Lynch za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcie porównujące obie sytuacje z jej udziałem. Na pierwszym zdjęciu widzimy w jaki sposób obecna SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair kopnęła swoją przyjaciółkę w plecy. Na drugim zdjęciu widzimy, co Becky zrobiła z mistrzynią po zakończeniu ich walki na SummerSlam.

» The Miz udzielił wywiadu dla Fox News, w którym wypowiedział się na temat zerwania Johna Ceny z Nikki Bellą:

”Jestem osobą, która życzy wszystkim jak najlepiej – powiedział Miz. John jest dobry, Nikki jest dobra. Wszyscy są dobrzy, wszyscy starają się generować pozytywne nastawienie w tym, co robimy. Mam nadzieję, że dobrze sobie poradzą z tą sytuacją. Jeśli ktoś potrzebuje przykładu, jak odpowiednio zachowywać się w związku, to wystarczy spojrzeć na mnie i Maryse”.

» Podczas wczorajszego tapingu ROH Philadelphia Excellence TV poznaliśmy dwa pojedynki, które odbędą się 28 września w Orleans Arenie w Las Vegas na gali PPV Death Before Dishonor. ROH World Champion Jay Lethal zaakceptował wyzwanie Willa Ospreaya, który stanie przed wielką szansą.

Sumie Sakai będzie broniła ROH Women of Honor World Championship w starciu z byłą wrestlerką WWE Tenille Dashwood.

Tak prezentuje się aktualna karta PPV:

* Jay Lethal (c) vs. Will Ospreay (ROH World Championship)
* Sumie Sakai (c) vs. Tenille Dashwood (ROH Women of Honor World Championship)
* Cody, Adam Page, The Young Bucks i Marty Scurll vs. Kazuchika Okada, Chuckie T, Beretta, Tomohiro Ishii i Rocky Romero
* Jushin “Thunder” Liger vs. TBA