Uwaga na Spoilery! Pete Dunne zadowolony z występu na Takeover: Blackpool, Były Impact X-Division Champion oficjalnie w WWE, Debiut nowej stajni w Ring of Honor

» Podczas wczorajszego WWE NXT UK „Takeover: Blackpool, WWE UK Champion Pete Dunne pokonał Joe’a Coffey’a, dzięki czemu zachował tytuł mistrzowski, a następnie skonfrontował się z WALTEREM. W poniżej zamieszczonym materiale wideo, The BruiserWeight wypowiedział się na temat swojego zwycięstwa oraz historycznego wydarzenia:

„TakeOver zawsze wywołuje inne uczucia, jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ w Anglii. Powrót do Blackpool, to coś nostalgicznego, ale cieszę się, że przez to przeszedłem i nadal jestem mistrzem. Zamierzam zrobić to znowu i wrócić tutaj za dwa lata. Wyglądam zupełnie inaczej, czuję, że walczę inaczej, mam więcej pewności siebie. Tym razem wykonałem robotę doskonale. Robienie czegoś nowego jest wyjątkowe, zwłaszcza, że nie miałem takiej okazji, kiedy ostatnio byłem w Anglii. Sprawdzam siebie i zastanawiam się, jak daleko doszliśmy. Kolejne TakeOver w Wielkiej Brytanii, kto wie? Może WrestleMania tutaj się odbędzie?”.

» Podczas wczorajszego eventu CWF Mid-Atlantic, były Impact X-Division Champion Trevor Lee poinformował o swoim dołączeniu do federacji World Wrestling Entertainment. Technicznie Lee wciąż jest CWF Mid-Atlantic Championem i wyjawił, że pojawi się 2 lutego na evencie, gdzie odbędzie się Six-Way Match. W tym miesiącu Lee za pośrednictwem Twittera poinformował o swoim odejściu z Impact Wrestling:

W listopadzie ubiegłego roku Trevor Lee w rozmowie dla Sports Illustrated wypowiedział się na temat możliwości pracy w WWE:

„Chciałbym przybyć do WWE lub New Japan Pro Wrestling. Wiele zrobiłem w Stanach Zjednoczonych jeśli chodzi o moje występy dla wielkich niezależnych federacji, występowałem także w Meksyku, Kanadzie, Anglii, Indiach, ale chciałbym zjawić się kiedyś w Japonii. Nie gonię marzeń mojego ojca, ale chcę zrobić coś, z czego byłby dumny. Na pewno jego i moim marzeniem jest praca dla WWE”.

» Podczas ostatniego tapingu ROH TV w Center Stage w Atlancie powstała nowa drużyna prowadzona przez Juice’a Robinsona o nazwie Lifeblood. W skład drużyny wchodzą takie osoby jak: Tenille Dashwood, Bandido, Mark Haskins, Tracy Williams oraz David Finlay. W trakcie tapingów Robinson wygłosił krótkie promo, w którym zasugerował, że zamierza przywrócić honor federacji ROH na, co zareagował ROH World Champion Jay Lethal twierdząc, iż jest zmęczonym Bullym Rayem, The Briscoe oraz innymi, którzy powodują problemy w organizacji. Wszystko wskazuje na, to że już wkrótce dojdzie do konfrontacji mistrza z Robinsonem.