Jazzy Gabert dołączy do NXT UK?, Gwiazdy obecne na TakeOver, Kto walczył przed emisją NXT “Takeover: Blackpool”?, Rey Mysterio vs Andrade Almas na SmackDown Live

» Podczas historycznego wydarzenia w Wielkiej Brytanii wśród fanów pojawiły się takie gwiazdy jak: Charlotte Flair, Luke Menzies, Kay Lee Ray oraz Jazzy Gabert. Menzies został pokazany przed zwycięstwem Dave’a Mastiffa w No DQ Matchu z Eddiem Dennisem. Kay Lee Ray oraz Gabert zostały pokazane przed zwycięstwem Toni Storm w walce z Rheą Ripley, dzięki czemu poznaliśmy nową mistrzynię kobiet NXT UK. Menzies, to weteran i były zawodnik rugby, który w 2018 roku dołączył do NXT debiutując w lipcu na jednym z live eventu, gdzie pokonał Marsa Wanga. Od tego czasu miał okazję wystąpić w wielu wydarzeniach, zazwyczaj kończyły się one jego porażką. Swój debiut w TV zaliczył podczas sierpniowych tapingów NXT TV, gdzie odniósł porażkę z Keith Lee.

Gabert znana jako The Alpha Female występowała w pierwszym Mae Young Classic, ale w pierwszej rundzie musiała uznać wyższość Abbey Laith. W 2017 roku miała podpisać kontrakt z WWE, ale umowa została unieważniona z powodu problemów z dyskiem w jej szyi. Rok później wrestlerka poddała się operacji, a następnie powróciła do wrestlingu. Wszystko wskazuje na, to że wkrótce dołączy do NXT UK i będziemy mogli obserwować jej występy na ringu.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego eventu NXT “Takeover: Blackpool” w Empress Ballroom odbyły się trzy dark matche, w których najpierw mogliśmy zaobserwować zwycięstwo El Ligero nad Saxonem Huxleyem, następnie Marcel Barthel i Fabian Aichner poradzili sobie w konfrontacji z Markiem Andrewsem oraz Flashem Morganem Websterem, a Jinny pokonała Islę Dawn.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że we wtorek w Legacy Arenie w Birmingham odbędzie się odcinek SmackDown Live. Podczas którego dojdzie do konfrontacji z udziałem Reya Mysterio oraz Andrade “Cien” Almasa. Poniżej przedstawiamy zapowiedź starcia:

“Rey Mysterio oraz Andrade Almas całkowicie zniszczyli show podczas swoich poprzednich występów, więc dwójka szybkich Superstars jest gotowa, aby zrobić to ponownie. Wcześniejsza ich walka miała miejsce 6 listopada, a w zeszłym tygodniu mogliśmy ich zobaczyć w akcji drużynowej. Która gwiazdy wyjdzie zwycięsko z konfrontacji? Dowiemy się w najbliższy wtorek na SmackDown Live”.