Uwaga na Spoilery! Debiut Austriaka po walce wieczoru NXT UK TakeOver, Finn Balor zadowolony ze swojego występu, Wypowiedź Toni Storm po Takeover: Blackpool

» Nowy nabytek WWE, czyli WALTER za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego debiutu podczas wczorajszego eventu NXT UK TakeOver: Blackpool, gdzie doszło do jego konfrontacji z obecnym WWE UK Championem Petem Dunnem. Mistrz na show pokonał Joe’a Coffey’a, dzięki czemu zachował swój tytuł, który trzyma od ponad 600 dni.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Finn Balor wypowiedział się na temat swojego występu podczas WWE NXT UK TakeOver w Blackpool, gdzie pokonał Jordana Devlina, czyli swojego ucznia:

„Od bardzo dawna nie miałem tak wielkie adrenaliny – powiedział Balor. Byłem na wielu wielkich pokazach, oczywiście SummerSlam, Royal Rumble, czy WrestleMania. Ostatnie dwa lata były tragicznym wichrem w moim wykonaniu, ale w Wielkiej Brytanii jest coś szczególnego w wrestlingu. Jestem zaszczycony, że zostałem poproszony o występ, co było zaskoczeniem dla fanów. Zamierzam teraz pojawić się w Memphis na RAW, które jest przystankiem do Royal Rumble. Jordan przeszedł długą drogę od momentu, kiedy mieli okazję rywalizować ze sobą. Jordan udowodnił, że jest wyjątkowym wrestlerem i na pewno będzie gwiazdą NXT UK w 2019 roku. Nie wiem, jak zareaguje Becky Lynch oraz Sheamus na wyznanie Jordana odnośnie bycia najlepszą gwiazdą z Irlandii”.

» Podczas eventu WWE NXT UK „Takeover: Blackpool”, Toni Storm pokonała NXT UK Women’s Champion, dzięki czemu została nową mistrzynią. W poniżej zamieszczonym materiale wideo wrestlerka wypowiedziała się na temat swojej wygranej:

„O mój Boże, jak mam odpowiedzieć na pytanie dotyczące mojego odczucia? Właśnie zostałam mistrzynią NXT UK Women’s. Wygrałam Mae Young Classic i mogłam walczyć na RAW o tytuł, lub pojechać na SmackDown, albo NXT, ale ja wybrałam NXT UK Women’s Championship, ponieważ uwielbiam tę markę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby ją umocnić, ponieważ zasługuje na najlepszą kobiecą dywizję i właśnie, to zamierzam uczynić. Od Mae Young Classic minęło bardzo dużo czasu. Zmieniło się we mnie wszystko, walczyłam z najtwardszymi kobietami na całym świecie, zaraz po urazie kręgosłupa. Kiedy złe rzeczy dzieją się Tobie, to natychmiast stajesz się inną osobą, bardziej niebezpieczną, a czasami zostajesz NXT UK Women’s Championem”.