Chris Jericho na temat CM Punka oraz Kenny’ego Omegi i ich przybycia do AEW, Czy dostał zgodę od Vince’a McMahona, W jakiej dyspozycji jest Roman Reigns

WSVN-TV Entertainment Reporter Chris Van Vliet przeprowadził wywiad z Chrisem Jericho, który wypowiedział się na temat możliwego dołączenia do All Elite Wrestling takich postaci jak CM Punk oraz Kenny Omega, Czy Vince McMahon wiedział o jego przejściu do AEW oraz na temat zdrowia Romana Reignsa:

CM Punk dołączy do AEW:

“CM Punk nie jest wolnym agentem, ponieważ jest on emerytowanym profesjonalnym wrestlerem. Z tego, co zrozumiałem on nie bardzo jest chętny na powrót do naszego biznesu. Oczywiście wszyscy chcielibyśmy, żeby dołączył do nas, ale nie wiadomo, czy to się wydarzy. W głębi serca bardzo liczymy na jego przybycie”.

Kenny Omega znajdzie się w AEW:

“Kiedy podpisałem kontrakt z AEW, to jedynym gorącym wolnym agentem został Kenny Omega. Miałem okazję z nim współpracować i mam nadzieję, że również będę mógł to czynić w All Elite Wrestling. Już wkrótce dowiemy się, czy takowa okazja będzie mi dana, ponieważ jego kontrakt wygaśnie bardzo szybko, a sam stwierdził, że pod koniec miesiąca poznamy jego ostateczną decyzję”.

Czy otrzymałeś zgodę od Vince’a McMahona na dołączenie do AEW:

“Przed podpisaniem umowy z AEW rozmawiałem z Vincem McMahonem i on o tym wiedział. Słowa, które wymieniliśmy były bardzo przyjazne i nie było, to niespodzianką dla biznesmena jakim jest mój przyjaciel. Bardzo szanuję go i kocham jako faceta – żadna zła wola, tylko droga biznesowa poniosła mnie do nowej federacji. Byłbym szalony, nie robiąc tego i z taką decyzją zgodził się prezes WWE”.

Aktualny stan zdrowia Romana Reignsa:

“On cały czas przechodzi rehabilitację i myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niestety nie wiem zbyt wiele na temat białaczki. Nie wiem, kiedy ktoś jest wyleczony i nie wiem, jak długo trwa takie leczenie. Nie wiem, kiedy będzie mógł powrócić do wrestling oraz podróży. Często piszemy ze sobą, więc wiele wiem na jego temat. Roman za każdym razem jest w dobrym nastroju, uwielbiam go i myślę, że to tylko kwestia czasu, zanim wróci. Ale co ważniejsze – na pewno będzie zdrowy i będzie mógł spędzać czas ze swoją rodziną”.