Znamy stypulację walki Gargano vs Ciampa, Czy Shayna Baszler obroni mistrzostwo kobiet?, Kim są pretendenci do NXT Tag Team Titles?

» Podczas ostatniego eventu WWE NXT byliśmy świadkami segmentu z udziałem Johnny’ego Gargano, który rzucił wyzwanie do walki swojemu byłemu tag team partnerowi. Segment ten zakończył się w momencie, kiedy do ringu przybył Ciampa odpychając swojego rywala na Candice LeRae.

Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że pierwotnie ich konfrontacja miała być w stypulacji Last Man Standing Match, jednak zważywszy na walkę AJ Stylesa z Shinsuke Nakamurą podczas gali PPV Money in the Bank, oficjele zmienili plany. Tak więc na TakeOver w Chicago będziemy świadkami Street Fight Matchu.

» Po NXT oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Oney Lorcan oraz Danny Burch na TakeOver w Chicago zmierzą się z The Undisputed Era (Kyle O’Reilly oraz Roderick Strong), a na szali zostaną postawione WWE NXT Tag Team Championship. Jest, to pierwszy oficjalnie zatwierdzony pojedynek, jaki odbędzie się na czerwcowym evencie, jednak wiemy, że tej samej nocy obecna NXT Women’s Champion Shayna Baszler zmierzy się z Nikki Cross, natomiast NXT Champion Aleister Black z Larsem Sullivanem.

Planowane pojedynki:

The Velveteen Dream vs Ricochet

NXT North American Champion Adam Cole vs. WWE UK Champion Pete Dunne.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT odbędzie się starcie z udziałem obecnej mistrzyni kobiet, Shayny Baszler, a jej przeciwniczką będzie Dakota Kai. Tej samej nocy będziemy świadkami segmentu w wykonaniu obecnego mistrza NXT, Aleistera Blacka.