Goldust zakończy karierę wrestlera, Vince McMahon zadowolony z The Revival, Gwiazdy WWE NXT obecne na RAW

» WWE Superstar Goldust wystąpił w podcaście Sports Guys Talking Wrestling, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

”Miałem okazję zmagać się z wszystkimi wrestleram, ale co będzie dalej? Jestem na końcu mojej kariery zapaśniczej, a w kwietniu będę miał na karku pięćdziesiąt lat. Co jeszcze mogę zrobić? Nie mam pojęcia. Moje ciało się starzeje, nie staje się młodsze i szybsze, a to ma wpływ na takich facetów jak Kane, Mark Henry, czy The Undertaker. Osoby starsze muszą bardziej uważać na, to co robią w ringu”.

» Pojedynek Dolpha Zigglera & Drew McIntyre z członkami The Revival zyskał bardzo dużą popularność. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Newsletter poinformował, że prezesowi WWE Vince’owi McMahonowi także spodobał się pojedynek o tytuły mistrzowskie RAW Tag Team, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że już wkrótce byli NXT Tag Team Champions otrzymają push bądź kolejny title shot.

» WWE NXT Superstars Dakota Kai oraz Shayna Baszler pojawiły się na zapleczu podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW – Podaje PWInsider.com. Tej samej nocy na backstage’u miał pojawić się były WWE Universal Champion Brock Lesnar, który 2 listopada na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej będzie uczestnikiem Triple Threat Matchu o WWE Universal Championship razem z Braunem Strowmanem oraz Romanem Reignsem.