AJ Styles pomaga w pokonaniu Johna Ceny, Droga byłej Knockouts Champion do WWE, Eli Drake o nieprzyjemnej sytuacji z Billem DeMottem w NXT

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE Champion AJ Styles pokazuje kilka akcji Raphaelowi z Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles. Te ruchy mają pomóc w pokonaniu Johna Ceny, który pracuje jako złoczyńca Baron Draxum w serialu animowanym emitowanym na Nickelodeon.

» Była Impact Knockouts Champion Mia Yim rozpoczęła współpracę z federacją World Wrestling Entertainment o czym informowaliśmy Was ostatnio. Uczestniczka tegorocznego Mae Young Classic za pośrednictwem Twittera opublikowała materiał promujący swoją podróż do WWE, który z pewnością wkrótce się ukaże:

» Impact Wrestling superstar Eli Drake w rozmowie z Andym Malnoske dla Wrestling Inc wypowiedział się na temat współpracy z Billem DeMottem i jego oskarżeniach:

”Chodzi mi o to, że nie mogłem liczyć na wsparcie z jego strony podczas pobytu w WWE Performance Center. Inna sytuacja miała miejsce, kiedy pracowałem w FCW, ponieważ w zapasach panuje wielka etyka, ale każdego dnia musisz pojawiać się na treningach, przedstawiać się nowym osobą, potrząsać ich rękami i witać się z trenerami, który powinien być dla Ciebie przykładem do naśladowania. Niestety Bill każdemu powtarzał, że mnie nienawidzi, a mi powiedział, iż robił to dla mojego dobra”.