John Cena na pewno nie wystąpi na Crown Jewel, Hulk Hogan ogłasza swój występ na Crown Jewel, Czy nWo zostaną wprowadzeni do WWE Hall of Fame?

» Wygląda na to, że John Cena nie zmienił swojego zdania odnośnie występu na evencie WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. W ostatnim czasie Lider Cenation oraz Daniel Bryan poinformowali urzędników WWE, że nie chcą pracować na Crown Jewel z powodu kontrowersji, jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Daniel Bryan się pojawi na evencie, ale wiemy, że oficjele WWE szukają zastępstwa dla Ceny.

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan w jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, że razem z WWE pracuje nad pewnymi planami, które wkrótce zostaną wcielone w życie i już niedługo będziemy mogli ponownie oglądać go w federacji. Hulkster zasugerował także swoją obecność na evencie Crown Jewel i być może będzie on zastępcą Johna Ceny.

» Podczas ostatniego Q&A, Kevin Nash wyjawił, że event dotyczący powrotu nWo wzbudził ogromne zainteresowanie ze strony oficjeli federacji World Wrestling Entertainment odnośnie wprowadzenia grupy do Hall of Fame. Dzięki temu Kevin Nash, Hulk Hogan oraz Scott Hall zostaliby dwukrotnie wprowadzeni do Hall of Famer podobnie jak to miało miejsce w przypadku Rica Flaira.