Zapowiedź konfrontacji Setha Rollinsa z Deanem Ambrosem, Sasha Banks ujawnia szczegóły swojego urazu, Gwiazdy WWE wystąpią na eventach EVOLVE

» Od jakiegoś czasu oficjele WWE mają w planach przygotowanie feudu z udziałem obecnego RAW Tag Team Champion Deana Ambrose’a i RAW Tag Team & WWE Intercontinental Championem Sethem Rollinsem. Ich pierwsza walka ma odbyć się na najbliższym live evencie. Tej samej nocy obejrzymy konfrontację z udziałem Brauna Strowmana i Drew McIntyre (w/Dolph Ziggler). Warto zaznaczyć, że Dean i Seth zdobyli tytuły mistrzowskie na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW. Na obecną chwilę nie wiadomo, co się stanie z członkami The Shield, ale finał konfliktu tej dwójki ma mieć miejsce na WrestleManii 35.

» WWE Women Sasha Banks wystąpiła w najnowszym odcinku podcastu prowadzonego przez Marie Menounos, w którym wyjawiła, że zmaga się z objawami podobnymi do wstrząsu mózgu:

”Przez pewien czas miałam ból głowy przez, co nie mogłam w pełni funkcjonować, nie mogłam nawet prowadzić samochodu oraz spać. Musiałam poddać się kilku dodatkowym badaniom, które stwierdziły, że miałam symptomy i po prostu muszę więcej odpoczywać. To było trochę przerażające, ponieważ nie wiedziałam w jaki sposób będzie wyglądał mój występ na historycznym wydarzeniu PPV Evolution. Na szczęście czuję się już w miarę dobrze i na pewno pojawię się w niedzielę na evencie”.

» Na oficjalnej stronie WWE pojawiła się informacja dotycząca najbliższych eventów organizowanych przez federację EVOLVE, na których wystąpi kilka gwiazd WWE. Przeciwnikiem Mustafy Aliego na EVOLVE 115 będzie DJZ, a na EVOLVE 116 zmierzy się z Darby Alin. Warto zaznaczyć, że na wydarzeniu EVOLVE 117, 5 grudnia powróci Kassius Ohno, który w przeszłości miał okazję występować w tejże organizacji.