Mickie James wspiera Alexę Bliss przed Evolution, Występ Kane’a i The Undertakera w OVW, Zmiana planów odnośnie feudu na WWE 205 Live

» Mickie James pojawiła się dzisiaj w najnowszej odsłonie Busted Open Radio, gdzie stwierdziła, że Alexa Bliss jest dobrą kandydatką na partnerkę w starciu z WWE Hall of Famers Litą oraz Trish Stratus. Mickie dodała, że z dnia na dzień jej partnerka czuje się coraz lepiej i nie ma wątpliwości, że niedzielna gala PPV Evolution będzie czymś wyjątkowym dla wszystkich kobiet. Warto wspomnieć o tym, że Alexa Bliss jakiś czas temu nabawiła się podwójnego urazu, przez co jej występ na historycznym wydarzeniu wisiał na włosku:

» W sieci WWE Network pojawił się materiał wideo z udziałem The Undertakera oraz Kane’a, którzy zmierzyli się w starciu z Batistą i WWE Hall of Famerem Diamond Dallas Pagem na evencie OVW w 2001 roku:

» Podczas setnego odcinka WWE 205 Live doszło do konfrontacji z udziałem Mustafy Aliego oraz Hideo Itamiego w Falls Count Anywhere Matchu. Miał być, to ostatni pojedynek z udziałem tej dwójki, ale panowie postanowili uaktywnić się również na Twitterze, co świadczy o zmianie planów odnośnie ich feudu: