Występ The Brothers of Destruction na Super Show-Down, Zaktualizowana karta eventu w Australii, Andrew Everett rozstał się z Impact Wrestling

» Na wczorajszym odcinku Monday Night RAW w Dallas pojawił się The Undertaker, który ogłosił, że razem ze swoim bratem Kanem będzie obecny w Australii na wydarzeniu WWE Super Show-Down. Przeciwnikiem Takera będzie WWE COO Triple H, który może liczyć na wsparcie ze strony WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa. Podobno walka ma zakończyć się remisem i ma dojść do ingerencji z obu stron.

» Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane wydarzenia, które odbędą się w sobotę 6 października w Melbourne Cricket Ground w trakcie WWE Super Show-Down:

WWE Title Match
Samoa Joe vs. AJ Styles

SmackDown Women’s Title Match
Charlotte Flair vs. Becky Lynch

WWE Cruiserweight Title Match
Buddy Murphy vs. Cedric Alexander

SmackDown Tag Team Title Match
The Bar vs. The New Day

#1 Contenders Match
The Miz vs. Daniel Bryan

Single Match
Triple H with Shawn Michaels vs. The Undertaker with Kane

Tag Team Match
John Cena and Bobby Lashley vs. Elias and Kevin Owens

Six Man Tag Team Match
The Shield (Dean Ambrose, WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, WWE Universal Champion Roman Reigns) vs. Braun Strowman, RAW Tag Team Champions Dolph Ziggler and Drew McIntyre

Six Women’s Tag Team Match
The Bella Twins and RAW Women’s Champion Ronda Rousey vs. The Riott Squad

Women’s Tag Team Match
Asuka and Naomi vs. Billie Kay and Peyton Royce

» Andrew Everett za pośrednictwem Twittera poinformował o zwolnieniu z Impact Wrestling. Były Impact Wrestling Tag Team Champion zadebiutował w federacji na Bound For Glory w 2015 roku:

”Dzisiaj otrzymałem zwolnienie z Impact Wrestling. Miałem wspaniałe chwile w federacji i jestem wdzięczny za możliwości, które otrzymałem podczas kontraktu. Czuję, że muszę spróbować czegoś jako wolny agent. To ekscytujące zobaczyć, co czeka mnie w mojej karierze. Dziękuję za wsparcie i jeszcze raz dziękuję Impact Wrestling za sprowadzenie Skywalkera przed większą publiczność”.